Poradnik

Jeżeli potrzebujesz nowego komina lub zastanawiasz się nad instalacją komina stalowego - dobrze trafiłeś. W tym miejscu udowadniamy, że komin stalowy jest bardzo dobrym rozwiązaniem i trwałą inwestycją, która przez wiele lat spełnia oczekiwania użytkowników. Co więcej, wyjaśniamy wątpliwości i odpowiadamy na pytania, jakie mogą pojawić się w związku z tematem kominów stalowych i wkładów kominowych. Życzymy przyjemnego czytania i dobrych rozwiązań.

Dlaczego system stalowy?

Dlaczego system stalowy?

a początku należy podzielić systemy stalowe na dwa rodzaje. Pierwsze z nich to wkłady stalowe, natomiast drugie to po prostu kominy. Poniżej wyjaśniamy, w jakich sytuacjach obiekty stalowe będą najlepszym rozwiązaniem.

 
Dlaczego warto zainwestować w komin stalowy?

Dlaczego warto zainwestować w komin stalowy?

Ponieważ są one produkowane w taki sposób, aby z jednej strony były jak najbardziej dopasowane do Państwa potrzeb, a z drugiej były wyjątkowo trwałe i nie niszczyły się pod wpływem czasu i szkodliwych substancji.

 
Komin stalowy czy komin ceramiczny?

Komin stalowy czy komin ceramiczny?

Zarówno kominy stalowe jak i ceramiczne to nowoczesne i bardzo dobre rozwiązanie. Wybór konkretnego komina zależy przede wszystkim od parametrów systemu grzewczego, rodzaju stosowanego paliwa, naszych preferencji i możliwości finansowych.

 
Jaka jest budowa komina stalowego?

Jaka jest budowa komina stalowego?

Komin stalowy składa się z kilku podstawowych elementów. Są to:

 
 
1 2 3