Referencje

Dokładamy wszelkich starań, aby sprzedawane przez nas kominy i wkłady stalowe były najwyższej jakości. Dbamy również o zaufanie i satysfakcję naszych klientów z różnych miast Polski. Zależy nam, aby przed dokonaniem zakupu mogli nas Państwo lepiej poznać. Dlatego prezentujemy Państwu wybrane referencje.

Dokonaj zakupu i dołącz do grona zadowolonych klientów +48 58 733 64 67.

2020-05-30

Jakub / Rzeszów

Zakup okrągłego wkładu kominowego przebiegł pomyślnie. Przesyłka dotarła terminowo, była dobrze zabezpieczona i zawierała wszystkie potrzebne elementy. Montaż bez zarzutu, innym polecam.

2019-01-14

Marcin / Bełchatów

Bardzo dobra cena i świetna jakość. Jestem bardzo zadowolony.

2018-12-16

Łukasz / Pabianice

Na kominach nie znam się wcale, za to panowie z obsługi znają się doskonale. Cierpliwie odpowiadali na moje pytania , wyjaśniali niejasne kwestie i pomogli wybrać najlepszy wkład na moje warunki. Bardzo polecam i dziękuję.

2018-11-20

Franek / Kalisz

Jako monter zdecydowanie mogę polecić ten sklep ze względu na to, że produkty z jakimi mam tu do czynienia są naprawdę dobrej jakości i posłużą wiele lat.

2018-10-15

Mateusz / Płock

Zaskoczyłem się pozytywnie jakością obsługi, tempem dostawy i standardem produktów. Dobre ceny i dobra jakość. Tak trzymać!

2018-09-12

Krzysztof / Siedlce

Produkty wysokiej jakości widać, że to porządna stal a nie jakaś tam chińszczyzna. Sam komin się łatwo montuje, naprawdę nic trudnego.

2018-08-23

Arkadiusz / Stalowa Wola

Po inspekcji okazało się, że mój stary komin już się nie nadaje do niczego i trzeba go wymienić. Koszt zburzenia komina i wymurowania go na nowo to był dla mnie jakiś kosmos. Poszperałem trochę w internecie i okazało się, że można w starym przewodzie umieścić wkład stalowy i będzie wszystko dobrze. Uratowało to mój domowy budżet na tyle, że wybrałem się z rodziną na fajne wczasy.

2018-07-18

Antoni / Nowy Sącz

Zamówiłem komin izolowany do swojego domu i jestem zadowolony, dojechał na miejsce w dosłownie pare dni. Dobrze zapakowany, nic się w drodze nie uszkodziło.

2018-06-18

Michał / Mrągowo

Zajmuje się montażem kominów od kilku lat i współpracowałem już z różnymi firmami, gdzie zdarzały się opóźnienia w dostawach, niskiej jakości produkty i inne problemy, które narażały mnie na ponoszenie własnych kosztów. Od kiedy współpracuję ze sklepem kominowewklady.pl jestem spokojniejszy, ponieważ nie ma opóźnień a towar zawsze spełnia wymagania moje jak i moich klientów.

2018-05-14

Leszek / Sandomierz

Jestem bardzo zadowolony z zamówionego w sklepie kominowewklady.pl komina. Jest dobrze wykonany i widać, że posłuży długi czas. Dostawa w terminie, a komin dotarł dobrze zapakowany.

2018-04-19

Robert / Ostróda

Zakup w sklepie kominowewklady.pl wspominam bardzo dobrze, głównie ze względu na to, że nie spotkałem się w ich trakcie z żadnymi problemami. Profesjonalna pomoc, szybka dostawa i wysokiej jakości produkty to coś co się chwali.

2018-02-05

Krystyna / Wałcz

Wydawało mi się, że wybór komina nie jest taką prostą sprawą, ale ktoś pokazał mi tę stronę i wszystko krok po kroku można ogarnąć. Bardzo fajnie to zostało pomyślane, zawsze przed złożeniem zamówienia można się upewnić telefonicznie, panowie wytłumaczą co i jak. Jestem bardzo zadowolona.

2018-01-08

Stefan / Tczew

Wkłady kominowe to dobre rozwiązanie dla komina, który ciężko jest wyremontować. Dość prosto je zamontować, są bezpieczne i spełniają swoją rolę. Super rozwiązanie, wcześniej nie wiedziałem że tak można i bałem się że czeka mnie poważny remont.

2017-12-13

Adam / Świecie

Wszystko jak w najlepszym porządku - terminowo, w dobrym stanie, bez najmniejszego problemu. Przy wyborze można liczyć na wsparcie telefoniczne i mailowe. Super sprawa!

2017-11-27

Michał / Bartoszyce

W trakcie remontu domu okazało się, że niezbędne będzie również wyremontowanie komina. Majster polecił nam stronę kominowewkłady.pl z której kiedyś korzystał i doradził, że uda nam znaleźć się tutaj odpowiedni wkład kominowy. Zadzwoniłem na infolinię i krok po kroku przeszedłem do zamówienia. Polecam bardzo mocno

 
1 2 3 4