Referencje

Dokładamy wszelkich starań, aby sprzedawane przez nas kominy i wkłady stalowe były najwyższej jakości. Dbamy również o zaufanie i satysfakcję naszych klientów z różnych miast Polski. Zależy nam, aby przed dokonaniem zakupu mogli nas Państwo lepiej poznać. Dlatego prezentujemy Państwu wybrane referencje.

Dokonaj zakupu i dołącz do grona zadowolonych klientów +48 58 733 64 67.

2016-05-11

Janusz / Darłowo

W trakcie remontu domu okazało się, że modernizacji wymaga również komin. Obsługa pomogła mi wybrać odpowiedni wkład kominowy, wybór padł na owalny i od roku mogę cieszyć się w pełni bezpiecznym kominem. Super sprawa.

2016-04-17

Władek / Szczecinek

Wszystko odbyło się szybko i sprawnie. Dostawa faktycznie za darmo, a na dodatek szybka. Polecam.

2016-04-13

Tomasz / Kołobrzeg

Zakup w sklepie kominowewklady.pl to czysta przyjemność. Dobrze i przejrzyście rozpisane wszystkie elementy pomagają w dokonaniu dobrego wyboru. Mając kłopot z podjęciem decyzji zatelefonowałem do obsługi, która rozwiała moje wątpliwości

2016-04-08

Rafał / Różyny

Bardzo mile wspominam zakupy na stronie Kominowe Wkłady. Towar zgodny z opisem, bardzo szybka wysyłka, kontakt z personelem również bardzo dobry. Bez obaw można się zwrócić do obsługi ze swoim problemem.

2016-04-04

Andrzej / Świnoujście

Bardzo profesjonalna obsługa i doradztwo. Nie do końca wiedziałem jakiego komina potrzebuję, ale dzięki wsparciu konsultanta udało mi się wybrać optymalne rozwiązanie dla nowego domu.

2016-03-29

Paweł / Leżajsk

Kupiłem komin izolowany dwuścienny, który okazał się dziecinnie łatwy w montażu. Szeroki zakres wymiarów komina okazał się dla mnie zbawieniem i bez problemu wybrałem pasujący produkt.

2016-03-29

Roman / Sochaczew

Kupiłem i zamontowałem komin kupiony przez KominoweWkłady.pl i wszystko jest w najlepszym porządku. Dobra obsługa i szybka dostawa. Polecam.

2016-03-19

Jan / Łódź

Na pewno będę polecał Kominowe Wkłady wszystkim budującym dom! Szybko i sprawnie przebiegła cała transakcja.

2016-03-11

Lidia / Warszawa

Zupełnie nie znam się na kominach, ale musiałam wyremontować szybko dom po moich dziadkach. Chwila szukania w internecie i udało mi się natrafić na tę stronę, z której pomocą łatwo było wybrać mi odpowiedni wkład kominowy. W razie wątpliwości po prostu dzwoniłam, a pan konsultant wyjaśniał wszystkie zawiłości. Super obsługa!

2016-03-10

Henryk / Ostróda

Na Kominowe Wkłady trafiłem przez przypadek, jednak pozytywne komentarze zachęciły nie do zakupów. Teraz wiem, że kolejna budowa to kolejne zakupy na tej stronie. Zakupy przebiegły sprawnie i szybko.

2016-02-28

Sylwester / Kąty Rybackie

Dzięki dostępnemu kalkulatorowi na stronie ławo i szybko mogłem podjąć decyzję, który komin mnie interesuje. Bardzo przejrzysta strona, na której zakupy to czysta przyjemność.

2016-02-10

Dawid / Zamość

Jestem pod ogromnym wrażeniem! Kontakt z firmą na medal, jakość produktów- super!

2016-01-30

Cezary / Koszalin

Miałem problem, który komin wybrać, żeby był odpowiedni i do drewna i do węgla. Po krótkiej rozmowie z konsultantem już wszystko wiedziałem, a mój ostateczny wybór padł na owalny wkład.

2016-01-22

Karol / Żary

Każdy budujący dom wie, że budowa to masa spraw i wiele trudnych decyzji. Dziękuję obsłudze, która pomogła mi w wyborze komina!

2016-01-18

Bartek / Sławno

Ze szwagrem szukaliśmy komina, ponieważ poprzedni okazał się niewłaściwy do mojego przewodu kominowego. Znaleźliśmy w internecie i zamówiliśmy ze strony kominowewklady.pl i wszystko było w porządku.

 
3 4 5 6 7