Referencje

Dokładamy wszelkich starań, aby sprzedawane przez nas kominy i wkłady stalowe były najwyższej jakości. Dbamy również o zaufanie i satysfakcję naszych klientów z różnych miast Polski. Zależy nam, aby przed dokonaniem zakupu mogli nas Państwo lepiej poznać. Dlatego prezentujemy Państwu wybrane referencje.

Dokonaj zakupu i dołącz do grona zadowolonych klientów +48 608 921 287.

2018-06-18

Michał / Mrągowo

Zajmuje się montażem kominów od kilku lat i współpracowałem już z różnymi firmami, gdzie zdarzały się opóźnienia w dostawach, niskiej jakości produkty i inne problemy, które narażały mnie na ponoszenie własnych kosztów. Od kiedy współpracuję ze sklepem kominowewklady.pl jestem spokojniejszy, ponieważ nie ma opóźnień a towar zawsze spełnia wymagania moje jak i moich klientów.

2018-05-14

Leszek / Sandomierz

Jestem bardzo zadowolony z zamówionego w sklepie kominowewklady.pl komina. Jest dobrze wykonany i widać, że posłuży długi czas. Dostawa w terminie, a komin dotarł dobrze zapakowany.

2018-04-19

Robert / Ostróda

Zakup w sklepie kominowewklady.pl wspominam bardzo dobrze, głównie ze względu na to, że nie spotkałem się w ich trakcie z żadnymi problemami. Profesjonalna pomoc, szybka dostawa i wysokiej jakości produkty to coś co się chwali.

2018-02-05

Krystyna / Wałcz

Wydawało mi się, że wybór komina nie jest taką prostą sprawą, ale ktoś pokazał mi tę stronę i wszystko krok po kroku można ogarnąć. Bardzo fajnie to zostało pomyślane, zawsze przed złożeniem zamówienia można się upewnić telefonicznie, panowie wytłumaczą co i jak. Jestem bardzo zadowolona.

2018-01-08

Stefan / Tczew

Wkłady kominowe to dobre rozwiązanie dla komina, który ciężko jest wyremontować. Dość prosto je zamontować, są bezpieczne i spełniają swoją rolę. Super rozwiązanie, wcześniej nie wiedziałem że tak można i bałem się że czeka mnie poważny remont.

2017-12-13

Adam / Świecie

Wszystko jak w najlepszym porządku - terminowo, w dobrym stanie, bez najmniejszego problemu. Przy wyborze można liczyć na wsparcie telefoniczne i mailowe. Super sprawa!

2017-11-27

Michał / Bartoszyce

W trakcie remontu domu okazało się, że niezbędne będzie również wyremontowanie komina. Majster polecił nam stronę kominowewkłady.pl z której kiedyś korzystał i doradził, że uda nam znaleźć się tutaj odpowiedni wkład kominowy. Zadzwoniłem na infolinię i krok po kroku przeszedłem do zamówienia. Polecam bardzo mocno

2017-10-22

Łukasz / Chojnice

Komin ze sklepu kominowewklady.pl dotarł do mnie wręcz błyskawicznie. Wszystko zapakowane tak że się nic nie uszkodziło po drodze. Łatwy w montażu, nie trzeba do tego zbyt dużej filozofii. Po zamontowaniu komin po prostu działa, nie ma z nim problemów, duża zmiana na plus w porównaniu do starego wkładu.

2017-09-18

Bogdan / Częstochowa

Jakość obsługi pierwsza klasa! Wszystko pięknie wyjaśnione, potwierdzenie na maila, kontakt w razie kłopotów błyskawiczny. Takie powinny być standardy!

2017-08-12

Mariusz / Legionowo

Jestem kompletnym laikiem w tej dziedzinie, ale akurat potrzebny był remont komina i to dość szybko. Szukając w internecie informacji na ten temat trafiłem do sklepu kominowewklady.pl i zadzwoniłem do obsługi, by zadać kilka pytań. Dzięki tym radom udało mi się zamówić odpowiedni komin w kilka dni. Polecam!

2017-07-09

Teresa / Giżycko

Pełna niezawodność, od sposobu pakowania, przez czas dostawy, po jakość produktów. Nie ma się do czego przyczepić!

2017-06-12

Daniel / Jelenia Góra

Zamówiony komin dojechał bardzo szybko, zgodnie z zapewnieniami. Dobrze, że można liczyć na sumienne wykonaną pracę.

2017-06-04

Andrzej / Krosno

Z firmą kominowewklady.pl współpracuję już dłuższy czas i zawsze wszystko dociera na czas, dzięki temu nie mam opóźnień i wszystkie zlecenia kończą się terminowo.

2017-04-01

Waldek / Gniezno

Zajmuję się montażem kominów i często korzystam z usług strony kominowewklady.pl Wszystko zawsze jest na czas, nie mam problemów z zamówieniami i jakością produktów. Polecam z głębi serca.

2017-03-14

Janina / Biała Podlaska

Dzięki wbudowanemu kalkulatorowi dość łatwo można wyliczyć co trzeba kupić i za ile. Mozna też liczyć na fachową pomoc obsługi sklepu. Mocno polecam!

 
1 2 3 4